Voorwaarts/Molinos Korfbal Club

CASSIERS JENS
Voorwaarts Bestuur: Bestuurslid
Jeugdverantwoordelijke
KCE Bestuur: Bestuurslid
Jeugdcoordinator
DAELMANS YVES
Voorwaarts Bestuur: Bestuurslid
Voorzitter
KCE Bestuur: Bestuurslid
DE LOOSE ANTON
Voorwaarts Bestuur: Bestuurslid
Voorzitter Fincom, wedstrijdsecretaris, Twizzit SPOC
KCE Bestuur: Bestuurslid
Wedstrijdsecretaris
NAESSENS PATRICIA
Voorwaarts Bestuur: Bestuurslid
Ombudsvrouw, verantwoordelijke kledij
KCE Bestuur: Bestuurslid
Verantwoordelijke kledij, Ombudsvrouw
ROTTIERS NICK
Voorwaarts Bestuur: Bestuurslid
Vice voorzitter, voorzitter TC Kern
KCE Bestuur: Bestuurslid
Voorzitter
VANDENBERGHE ANNELIES
Voorwaarts Bestuur: Bestuurslid
Vice voorzitter, voorzitter Event comité
KCE Bestuur: Bestuurslid
Penningmeester, Vice-voorzitter
VANHEERENTALS MARIE-JOSE
Voorwaarts Bestuur: Bestuurslid
Algemeen secretaris
KCE Bestuur: Bestuurslid
VERBIST HILDE
KCE Bestuur: Bestuurslid
Algemeen Secretaris
Event Comité
Naam Groepsnaam Contact functie
DOOMS ROBIN Event Comité Lid werkgroep
HANSSEN ANNE Event Comité Lid werkgroep
JACOBS AMBER Event Comité Lid werkgroep
LOOS ELIN Event Comité Lid werkgroep
SENECAUT ANNELIES Event Comité Lid werkgroep Voorzitter
SOETHOUDT STEFFI Event Comité Lid werkgroep
VAN DYCK ROB Event Comité Lid werkgroep
VAN HERZEELE NILS Event Comité Lid werkgroep
VANDENBERGHE ANNELIES Event Comité Lid werkgroep Voorzitter
VANHEERENTALS MARIE-JOSE Event Comité Lid werkgroep Secretaris
VERBRUGGEN JENS Event Comité Lid werkgroep
WATERSCHOOT AMBER Event Comité Lid werkgroep
Jeugdbestuur
Naam Groepsnaam Contact functie
CASSIERS ELLEN Jeugdbestuur Lid werkgroep Voorzitter
CASSIERS JENS Jeugdbestuur Lid werkgroep Secretaris
DE WAELE KEVIN Jeugdbestuur Lid werkgroep
ELEWAUT ALEX Jeugdbestuur Lid werkgroep
ELEWAUT DETLEF Jeugdbestuur Lid werkgroep
VAN DAELE BEN Jeugdbestuur Lid werkgroep
Jeugdtrainers T1 - T2
Naam Groepsnaam Contact functie
ADRIAENSENS KOEN Jeugdtrainers T1 - T2 Lid werkgroep U13
BASTYNS WOUT Jeugdtrainers T1 - T2 Lid werkgroep U11
CALDERS STEF Jeugdtrainers T1 - T2 Lid werkgroep U09
CASSIERS ELLEN Jeugdtrainers T1 - T2 Lid werkgroep Voorzitter
COOLS YENTHRO Jeugdtrainers T1 - T2 Lid werkgroep U11
DAELMAN ELKE Jeugdtrainers T1 - T2 Lid werkgroep U15
DE DECKER WIM Jeugdtrainers T1 - T2 Lid werkgroep U15
DE WAELE KEVIN Jeugdtrainers T1 - T2 Lid werkgroep U17
DOOMS ROBIN Jeugdtrainers T1 - T2 Lid werkgroep U15
ELEWAUT ALEX Jeugdtrainers T1 - T2 Lid werkgroep U13
ELEWAUT DETLEF Jeugdtrainers T1 - T2 Lid werkgroep Academie
HELLEMANS CHRISTOPH Jeugdtrainers T1 - T2 Lid werkgroep U19
HENDRICKX ANNELORE Jeugdtrainers T1 - T2 Lid werkgroep U09
HERTOGS ANDY Jeugdtrainers T1 - T2 Lid werkgroep U19
HUYLEBROECK LORE Jeugdtrainers T1 - T2 Lid werkgroep U09
JACOBS AMBER Jeugdtrainers T1 - T2 Lid werkgroep U11
MAMPUY MAURO Jeugdtrainers T1 - T2 Lid werkgroep U13
OLAERTS EMMA Jeugdtrainers T1 - T2 Lid werkgroep U15
VAN DAELE BEN Jeugdtrainers T1 - T2 Lid werkgroep U19
VAN DEN BOS JASPER Jeugdtrainers T1 - T2 Lid werkgroep U17
VAN MAROEY ROBBE Jeugdtrainers T1 - T2 Lid werkgroep U13
WATERSCHOOT AMBER Jeugdtrainers T1 - T2 Lid werkgroep U17
WELLENS YVES Jeugdtrainers T1 - T2 Lid werkgroep U17
Officiële scheidsrechters
Naam Groepsnaam Contact functie
DE WIN MARC Officiële scheidsrechters Lid werkgroep
IVO SVEN Officiële scheidsrechters Lid werkgroep
TM Jeugd
Naam Groepsnaam Contact functie
ANDRIES ELKE TM Jeugd Lid werkgroep Voorzitter
BAUMER GOEDELE TM Jeugd Lid werkgroep U13
BROUWERS ANNEKE TM Jeugd Lid werkgroep U09
CASSIERS ELLEN TM Jeugd Lid werkgroep Jeugdcoördinator
GEURTS ILSE TM Jeugd Lid werkgroep U17
MOYSON JULIE TM Jeugd Lid werkgroep U11
STESSENS ANNICK TM Jeugd Lid werkgroep U19
VAN AUDENAEREN WIM TM Jeugd Lid werkgroep U15
VAN DE VELDE ANKE TM Jeugd Lid werkgroep U9
VAN DEN BOSCH TAMARA TM Jeugd Lid werkgroep U15
Molinos Premium Rice

Leader Grain

Leader Grain

VOORWAARTS is een Trooper-vereniging.

Aankopen doen online? Ga dan eerste via:

https://www.trooper.be/voorwaarts

Zo steun je onze club!

Verjaardagen
27/02
HAYO DE LAET
27/02
LAUREN DENIS
28/02
CHRISTOPH HELLEMANS
03/03
JARRE DELANGLEZ
03/03
JACOB HEYMANS
04/03
LAURI DE WAELE
05/03
EEFJE LENAERTS
Met dank aan onze sponsors
Agenda
  February 2024  
M T W T F S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29
Respect

© 2019, website powered by Twizzit.com