Op 4 mei wordt de Gala van de Gouden Korf georganiseerd en heel wat awards zullen die avond uitgereikt worden.

Voor de speler en speelster van de NDN Topkorfballeague kpnden na iedere wedstrijd de juryvoorzitter en de trainers van beide teams hun  stem uitbrengen (men moest wel iemand van de tegenpartij aanduiden) en dit zijn de genomineerden :

Beste speelster en speler van NDN Topkorfballeague (alfabetisch) :    


Bollaerts Liesbeth (Kwik) - Caluwé Julie (Voorwaarts) - Colin Kim (Scaldis) - Pauwels Amy (Riviera/Deurne) - Seys Saar (Floriant)

Courtens Lars (Floriant) - De Ley Jarre (AKC/Luma) - Janssens Nick (Boeckenberg) - Peeters David (Scaldis) - Peeters Jaro (Borgerhout/GW)

Ook mogen deze topschutters hun trofee in ontvangst komen nemen op 4 mei :

Topschutster NDN Topkorfballeague : Julie Caluwé (Voorwaarts) - Topschutter NDN Topkorfballeague : David Peeters (Scaldis)

Topschutster Promoleague : Zahra Verhoeven (Meeuwen) - Topschutter Promoleague : Johan Moons (Sikopi)

De volgende genomineerden (in alfabetische volgorde) maken op vrijdag 4 mei kans om met een Gouden Korf naar huis te gaan :  

genomineerd voor SPEELSTER VAN HET JAAR : Bollaerts Liesbeth (Kwik) - Caliwé Julie (Voorwaarts) - Driesen Shiara (AKC/Luma)

genomineerd voor SPELER VAN HET JAAR : Amorgaste Jarni (Borgerhout/GW) - Peeters David (Scaldis)

genomineerd voor COACH VAN HET JAAR ; de Jager Jan (coach Borgerhout/GW) - De Waele Kavin (coach Putse) - Fransch Jurgen (coach Kwik)

genomineerd voor SCHEIDSRECHTER VAN HET JAAR : Morel Ben - Van der Beken Vincent - Wensma Miguel

Op vrujdagavond 4 mei tijdens de Gala van de Gouden Korf worden ook de fairste speelster en speler van de NDN Topkorfballeague in de bloemetjes gezet. 

Na elke competitiewedstrijd maakten scheidsrechters en assistenten een keuze van 1 speler en 1 speelster van de thuisploeg en 1 speelster en 1 speler van de bezoekende ploeg.

Dit zijn de genomineerden in a&lfabetische volgeorde :

Bollaerts Liesbeth (Kwik) - Daelman Nienke (Borgerhout/GW) - Denis Heleen (Voorwaarts) - Seys Saar (Florant) - Wuyts Amber (Kwik)

Amorgaste Jarni (Borgerhout/GW) - Impens Lennart (Floriant) - Janssens Nick (Boeckenberg) - Jobe Sayer (AKC/Luma) - Wouters Ben (Kwik)           

 

Alvast een proficiat aan Julie, Heleen en Kevin met de nominatie & Julie als topschuster.